+ Предложи статия
02.05.2019

Ученици от добричката Езикова гимназия бяха евакуирани заради обгазяване

Ученици от добричката Езикова гимназия бяха евакуирани заради обгазяване

 Обгазяване изведе учениците на добричката Езикова гимназия за няколко часа извън училището. По информация от Регионалното управление на образованието, около 9.30 часа тази сутрин учащите е трябвало да напуснат сградата. Повикана е веднага полиция и в момента органите на реда разследват инцидента. Няма пострадали. Изведените навън ученици са кихали и кашляли, каза директорът на РУО Жоро Тошков. Той съобщи, че следобед учебните занятия в гимназията ще бъдат подновени.

 От Областната дирекция на МВР съобщиха, че първоначалната информация, подадена на тел. 112 сутринта е за напръскан лютив спрей в една от стаите на Езикова гимназия. След проверката на място се очаква от полицията да изнесат още подробности за случая, каза говорителят Стоян Стоянов.

Източник: www.dariknews.bg

Оценка 4.82 от 38 гласували

Създайте профил в УЧИТЕЛИ БГ - сайтът с най-много запитвания за уроци и курсове.
Регистрирайте се като:
Учител Треньор Детегледачка Детски психолог
Школа Училище Занималня Спортен клуб Детска градина, ясла Детски клуб, център
Родител / Обучаем


Създайте Ваш профил в сайта УЧИТЕЛИ БГ - над 150 000 родители и обучаеми на месец търсят индивидуални или групови уроци    Регистрирай се
Учители БГ използва бисквитки РАЗБРАХ