verified
plus

Школа "РобоГении" Школа

София, България
Курсът е фокусиран върху практическата част на роботиката, подкрепена с теория за по-добро разбиране на проектите. Учениците ще се запознаят с основни компоненти като сензори, мотори и микроконтролери (arduino, esp32) и raspberry pi, докато изграждат реални роботи. Ще разработваме и тестваме проекти, като стимулираме работа в екип и решаване на практически проблеми. Целта ни е да развием както технически умения, така и креативност в проектирането на бъдещи системи.
Място:
Обществено място
Език на преподаване:
Английски език
Български език
Китайски език
Руски език
Профилът е:
Прегледан: 92 пъти
Посетители: 49
Последно онлайн: 27.03.25
Преподава по Преподава на Цена

Уроци и Курсове по Електроника

5 - 8 клас
9 - 12 клас
9 - 12 годишни
още »
13 - 16 годишни
15 лв.
45мин.

Уроци за софтуерни специалисти и програмиране

5 - 8 клас
9 - 12 клас
9 - 12 годишни
още »
13 - 16 годишни
15 лв.
45мин.

Уроци и Курсове по Роботика

5 - 8 клас
9 - 12 клас
9 - 12 годишни
още »
13 - 16 годишни
15 лв.
45мин.
Допълнителна информация и професионален опит за Школа "РобоГении"

Курс по електроника, програмиране и роботика за деца и юноши.

Курсът ще се провежда през лятото – от средата на август до края на септември. Участниците ще бъдат разделени възрастово в две групи:  
    - 8–11 години  
    - 12–16 години

Групите ще бъдат с по 5 до 10 деца, за да гарантираме индивидуален подход към всеки ученик.  

Организация на занятията: 

    - Първото занятие е безплатно!  
    - Всяко занятие включва 2 учебни часа с 15-минутна почивка между тях.  
    - Занятията ще се провеждат 3 пъти седмично.  

За Нас:

Ние сме Яна Василева и Христо Калинов, двама студенти от ФМИ, първи курс софтуерно инженерство и от ранна възраст имаме интерес към електроника, програмиране, роботика и мехатроника и последните години е неразделна част от нашето ежедневие. В момента се занимаваме основно с математика, но въпреки това всеки ден намираме време за собствени проекти и затова решихме да създадем тази школа. На мен (Христо) ми е по-интересна механиката, докато Яна има повече опит в електрониката, което ни прави перфектен екип :))

Можете да се свържете с нас във messenger на името на Яна Василева.

Изпрати съобщение
до Школа "РобоГении"
Докладвай нередност

Подобни профили
Създайте Ваш профил в сайта УЧИТЕЛИ БГ - над 150 000 родители и обучаеми на месец търсят индивидуални или групови уроци    Регистрирай се
Учители БГ използва бисквитки РАЗБРАХ