platinum
verified
plus

Рени Тодорова Със Сертификати / Лицензи Учител

България, София, България map
Специализирана подготовка за изпити по английски : Кеймбридж FCE (B2+) и САЕ(C1), матура по английски език и IELTS. Персонализирани уроци по разговорен и бизнес английски. Уроците са лесни и съобразени изцяло с курсиста. За мен: завърших университет в Лондон , а специалната си квалификация за преподаване на английски език придобих от Cambridge - CELTA. В момента съм изпитващ в частта "Говорене" на Кеймбридж. Често посещавам добрата стара Англия.
Място:
Онлайн
Език на преподаване:
Английски език
Български език
Имам стаж:
от 5 до 10 години
Профилът е:
Прегледан: 1455 пъти
Посетители: 1131
Последно онлайн: 24.05.26
Курсове Цена

Подготви се за IELTS, B2 First и С1 Advanced Cambridge; Бизнес английски

-
Преподава по Преподава на Цена

Уроци и Курсове по Английски език

НВО
Кандидат-гимназисти
Зрелостници - Матури
още »
Кандидат-студенти
9 - 12 клас
13 - 16 годишни
17 - 20 годишни
Над 20 годишни
Студенти
Възрастни
Начинаещи
Средно ниво
Напреднали
Професионалисти
цена по договаряне
Образование Град Специалност Степен Випуск
University of the Arts London Interior & Spatial Design - 2007
Cambridge University CELTA - 2022
Сертификати, лицензи и грамоти на Рени Тодорова
Допълнителна информация и професионален опит за Рени Тодорова

Изпитна подготовка:

Специализирана съм в подготовката на курсисти за изпитите на Cambridge, IELTS и матура по английски.За мен е от изключителна важност и съм винаги наясно с новостите в изискванията и провеждането на самите изпити, за да подготвя кандидатите по най-добрия начин.

Учебници:
Работя с учебници на доказани издатели като Oxford и Cambridge, както и с индивидуално подготвени материали. 

Разговорен и бизнес английски:

Този тип обучение е подходящ за всички, които желаят да подобрят английския си с цел пътуване или комуникация в работна среда. Изготвяме програма и цели според Вашето ниво и темпо на учене. Голяма част от този курс е практическа и говоренето се развива активно. В резултат ще можете да водите разговори на английски в реални ситуации с лекота. 

Над 20г съм живяла и работила в Лондон, което ми помага изключително много в преподаването на езика, както на разговорно, така и на бизнес ниво.

Учебници:

Материалите, които използвам са дигитални и могат да бъдат принтирани. Често работя и с индивидуално подготвени упражнения.

 

Изпрати съобщение
до Рени Тодорова
Докладвай нередност

Подобни профили
Създайте Ваш профил в сайта УЧИТЕЛИ БГ - над 150 000 родители и обучаеми на месец търсят индивидуални или групови уроци    Регистрирай се
Учители БГ използва бисквитки РАЗБРАХ